6 Ara 2011

Sporx İddaa / Champinship ve Blue Square Premier League #12


Barnsley - Crystal Palace

Barnsley takımı son 3 haftadır galip geliyor. Ortaya koydukları futbolla da göz dolduruyorlar. Son olarak Peterborough ve Leeds deplasmanlarına çıktılar. Bu iki zorlu deplasmandan da galip ayrıldılar. Özellikle, hücum yönlerini bir hayli geliştirmişler. Pozisyon bulmakta zorluk çekmiyorlar. Yalnız bu tempo da daha ne kadar devam edebilirler bilemiyorum. Eğer, bu şekilde devam edebilirlerse iyi yerlerde olabilirler. Ev sahibinde forvet oyuncusu Andy Gray'ın durumu maç saatinde belli olacak.

Crystal takımı ise, zorlu Manchester United maçından tarihi bir şekilde galip ayrılırak tur atlamıştı. Ardından Derby karşısına çıkan Crystal Palace, yorgun bir görüntü çizdi. Karşılaşmada daha çok defansif bir oyun sergileyen Crsytal puan kaybetmemek için iyi mücadele etti. Derby takımının da çok zorlamadığı Crystal takımı haftayı en az kayıpla kapatmış oldu. Konuk ekipte orta saha oyuncuları, Alex Marrow ve Jonathan Williams dışında defans oyuncusu Dean Moxey ve forvet oyuncusu Sean Scannell forma giyemeyecek diğer önemli isimler.

Ben bu karşılaşma için, ev sahibinin kaybetmeyeceğini düşünüyorum.
Geri kalan maçların yorumları ve hafta sonu için hazırladığım kuponları görebilmek için Sporx İddaa sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Herkese bol şanslar.
Share:

Hiç yorum yok:

© Geri Pas Yok! All rights reserved | Theme Designed by Seo Blogger Templates