22 Ara 2011

Antalyaspor 0-0 Fenerbahçe / STSL 17. Hafta

Ligin ilk yarısının son haftasında konuk olduğumuz Antalyaspor karşılaşmasının zorlu olacağını biliyorduk. Mehmet Özdilek'in oluşturduğu takım oyununu iyi oynayan bir rakip karşısında deplasmanda pozisyon bile bulamamış takımlar varken, yorgun giden takımımızdan açıkçası ben bir galibiyet beklemiyordum.

Karşılaşma boyunca topa daha fazla sahip olsak da pozisyon üretsek de asıl meselenin puanlar olmadığını biliyoruz. Sahadaki mücadele bir yana şu yaşananlardan ötürü bu sene takımdan sahada çatır çatır futbol oynamasını da beklemiyorum. Onlar, bu beklentilerin olmadığının farkında olmalarına rağmen ligin ilk yarısını 35 puanla kapattılar. Şu şurda oynamaz! Bu burda oynamaz! Bu neden burada değil de burada oynadı! Efendim, oyuncu değişiklikleri! Geçiniz!.. Bu sene öyle bir sene değil.

Geri kalan 17 karşılaşmada mücadele eden ve alınan puanlarla bulunduğu yeri hak eden sahada ter döken herkese teşekkürler. Ligin ikinci yarısında daha iyisini yapabileceklerini hem kendileri hem de bizler biliyoruz. Fakat, beklentimiz o yönde değil. Siz sahada ter dökün, biz dışarıda can veririz... 
Share:

Hiç yorum yok:

© Geri Pas Yok! All rights reserved | Theme Designed by Seo Blogger Templates