27 Ara 2011

Ben FenerbahçeliyimBen Fenerbahçeliyim; 

Sarı-Lacivert renklere gönül vermiş,Çubukluyu üniforma kabul etmiş,Saraçoğlu’nu mabed bilmiş birisiyim. Takımımı sonuna kadar destekleyen,cebimde ki son parayla bilet alan,5 atsada 5 yesede “Fenerbahçe Buraya”diye bağıran taraftarım. Salon salon,Stad stad gezip,gerektiğinde “Kaldırım” da bile destek veririm.

2 kez son maçta Şampiyonluğu,defalarca finalde kupaları kaybetmeme rağmen “Şikeci” damgası yerim.Gittiğim her şehirde sebepsizce “Küfür” yerim.Bilet kuyruğunda veya Deplasman Tribününe girerken itilip,kakılırım.Hakaretler işitirim.3 saat boyunca kapıda bekletirim.(Örnek: İnönü)

Yasalar benim için vardır. Cezalar,yasaklar benim üstümde denenir.Her zaman Suçlu gösterilirim. Ama bunların hiçbiri beni sevdamdan uzaklaştıramaz.

Topuk Yaylasında, caddede,salonlarda,stadlarda ve kaldırımda her yerde ben varım.Üzerimde “Çubuklu” forma ile Arma’nın Peşinden giderim.Beni pek sevmezler.Düşmanım da boldur.Rakibim kim ise onun tarafında olurlar.

Benim ise Tarafım tektir. Fenerbahçe’dir.Ve “Tarafı Fenerbahçe olmayan BerTaraf olur”.

Ben “Çubuklu” ya ruh veren kişiyim. Tribünde haykıran taraftarım.

Sahada “Onur Mücadelesi” veren futbolcuyum.Emeklerine leke sürülmeye çalışılan “Kocaman Yürekli” Aykut’um.Ben Lefter’in elini öpen Alex’im.Ben Ordinaryus Lakaplı Lefterim.Ben Şeytan Rıdvan’ım, Serkan Acar’ım,Alpaslan Eratlı’yım,Oğuz Çetin’im.Ben Çubukluyu Onuruyla,Gururla taşıyan binlerce sporcuyum.Ben Fenerbahçe’nin Kurucusuyum. Ben Fenerbahçe’nin “Tek” sahibi olan “Taraftarıyım”.

Ve ben Tribünde Avaz Avaz bağırıp “Kanaryasın Sen Bizim Canımız” diyen On binlerce insandan biriyim. İşte Ben FENERBAHÇEYİM.

Evren Topaloğlu -  twitter.com/#!/evrentopaloglu
Sinan Demir -  twitter.com/#!/Demir_Sinan
Emre Çakmak - twitter.com/#!/emreckmak
Share:

Hiç yorum yok:

© Geri Pas Yok! All rights reserved | Theme Designed by Seo Blogger Templates