Ana içeriğe atla

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Transferleri / Mehmet Topal

Emre'nin gidişinden sonra "yerli" orta saha olarak düşünülecek tek isim; Mehmet Topal olacaktı. Neticesinde de transferi çok fazla uğraş verilmeden yapıldı. A Milli Takım düzeyinde Selçuk İnan ile birlikte Abdullah Avcı'nın vazgeçemeyeceği Mehmet Topal transferi -verilen bonservis ücreti vs vs.- "nokta transfer" sözünün karşılığıydı.

Malatya Belediyespor'da başlayan altyapı kariyeri ve sonrasında Ç.Dardanelspor ile birlikte Galatasaray'a transferi... Sonrasında 2 senelik İspanya'da Valencia kariyeri. Her gittiği takımda ortaya koyduğu mücadeleci futbol ve profesyonelliği ile birlikte Mehmet Topal, Fenerbahçemize hayırlı uğurlu olsun...

İkinci bir Emre neden olamayasın hemşerim? (futbol anlamında) der yazıyı kapatırız.

Yorumlar

Adsız dedi ki…
Dell dizüstü tamiri ekibimiz bloğunuzdaki çalışmalarınız çok etkileyici olduğundan dolayı sitenizin takipçisi olduk.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Jan Vesely | Büyük Mücadele

Maccabi karşısında inanılmaz işler yaptı. Koyduğu yürek ile takımı ateşlemesini bildi. Daha koyulacak çok yürek ve maç var. Sonu güzellikler ile bitmesi temennisiyle.

Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları / 2012-2013

2012/2013 Fenerbahçe Formaları  2012/2013 Efsane Çubuklu Forma   2012/2013 Arma Forma 2012/2013 Gölge Kanarya Forma

Lise Dö Sen Benuğa / Umut Sarıkaya

Uykusuz karikatüristlerinden Umut Sarıkaya'nın zamanında çizdiği karikatürü internette siteleri gezinirken rastladım. Görünce eski günlere geri döndüm. Lise zamanlarım aklıma geldi. Hey gidi günler hey!