12 Şub 2013

Rakibimiz; Bate Borisov


* UEFA Avrupa Ligi ikinci turdaki rakibimiz Bate Borisov ile ilgili biraz araştırma yapalım dedik. Maçlarını Minsk'de bulunan Dinamo stadında oynayan Bate Borisov takımı Şampiyonlar Ligi'nde F grubunu üçüncü sırada tamamlayarak UEFA Avrupa Ligi'ne gelme şansı yakaladı. Bayern Munih, Valencia ve Lille ile aynı grupta bulunan Bate Borisov 6 puan toplayabilmişti.

* Bate Borisov takımı belli bir sistemle oynayan ve bunu 6-7 senedir başarabilen bir takım. Ellerinden gelenin en iyisini sahaya sunmaya çalışıyorlar. Çok büyük beklentiler içinde olmadan stressiz bir şekilde futbollarını diledikleri gibi gösterme imkanları var. Fakat, takımın en önemli defans oyuncularından biri olan Marko Simic'i Kayserispor'a gönderdiler. Ayrıca, takımın beyni olan Renan Bressan'ı Alania'ya yolladılar. Bu iki futbolcunun yokluğunu fazlasıyla hissedeceklerini düşünüyorum. Hleb, Bressan, Simic, Badoyan ve Olekhnovich gibi takımın en önemli taşlarından ikisinin takımdan ayrılması Goncharenko'nun işlerini zorlaştıracaktır.

Bate Borisov takımını; @puzzyyyy abimiz için "yerinde :)" inceledik. Analiz etmeye çalıştık. Yazının tamamı için; "Rakip; Bate Borisovadresine sizleri yönlendireyim. Sağolsun, amatör branşların olduğu bir bloğa bize futbol yazdırdı. Umarım sizin de keyifle okuyabileceğiniz bir analiz yapmışızdır. İyi okumalar. 

Bate Borisov'un hocası "Viktor Goncharenko" ile ilgili de bir yazı yazmıştık.
Share:

Hiç yorum yok:

© Geri Pas Yok! All rights reserved | Theme Designed by Seo Blogger Templates