Ana içeriğe atla

Fenerbahçe - Bursaspor Koreografi


Bursaspor maçını şehir dışında olduğum için izleyememiştim. Fakat, sonradan geniş özetini izlediğimde maç öncesi müthiş atmosfer ve "Okul Açık" tribünün de yapılan koreografi mükemmeldi. Maçın içerisinde maçı katleden hakem (!) ve oyunu çirkinleştirmeye yönelik haraketlerde bulunan yeşil-beyazlı oyuncular olsa da. Bunların yanında Aykut hocanın 80 dakika Özer Hurmacı (!) denilen kişiye dayanması, Alex'in ayağıyla vuracağı topa basireti bağlanmış bir şekilde anlamsız kafa vurmaya çalışması. İvankov'un çıkardığı pozisyonlar. Semih-Niang ikilisinin aynı anda oynaması gibi durumları maç özeti izlediğim için çok fazla yazmak istemedim. Bunların aksine dediğim gibi, yapılan koreografi Bursaspor maçında aklımda kalan en güzel görüntü oldu. Bunu da sizlerle paylaşmak istedim. Şampiyonluğa olan inanç gün geçtikçe devam ediyor. Önümüzde şimdi Es-es deplasmanı... Bursaspor karşısında ki kaybı umarım orada telafi edeceğiz.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Jan Vesely | Büyük Mücadele

Maccabi karşısında inanılmaz işler yaptı. Koyduğu yürek ile takımı ateşlemesini bildi. Daha koyulacak çok yürek ve maç var. Sonu güzellikler ile bitmesi temennisiyle.

Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları / 2012-2013

2012/2013 Fenerbahçe Formaları  2012/2013 Efsane Çubuklu Forma   2012/2013 Arma Forma 2012/2013 Gölge Kanarya Forma

Lise Dö Sen Benuğa / Umut Sarıkaya

Uykusuz karikatüristlerinden Umut Sarıkaya'nın zamanında çizdiği karikatürü internette siteleri gezinirken rastladım. Görünce eski günlere geri döndüm. Lise zamanlarım aklıma geldi. Hey gidi günler hey!