14 May 2012

Duyuru! | Sporx İle Yol Ayrımı...

2.5 sene civarında Sporx bünyesindeki iddaa bölümünde İngiltere Championship ve League One maçlarını elimden geldiğince yorumlamaya çalıştım. Yeri geldi kötü performans gösterdiğim haftalar olsa da genel olarak çalışma sürecim boyunca %50'nin altına düşmeyerek istikrar sağladığımı düşünüyorum. Maç yorumları sonrasında iyi/kötü yorumlarla fikirlerini paylaşan herkese teşekkür ederim. Çalışma sürecim boyunca toplamda 48 takımın olduğu ve sonralarında play-off maçlarının olduğu iki ligi yorumlayarak büyük bir yükün altına girmiştim. İlk başlarda "nasıl kalkarız bu işin içinden Önder?" diye özeleştirilerim sonucunda gelen "olumlu" mailler sonrasında iyi işler yaptığımın ve faydalı olduğumu gördükçe mutlu oldum.

Artık, bir yol ayrımı yaşıyoruz. Bu zamana kadar desteklerini esirgemeyen ve yardımcı olan editörümüz Bülent Culhaoğlu'na teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca, dostum-kardeşim "Yunanistan Uzmanı" Batuhan Olkan'a da teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Son olarak da Sporx konusunda benle irtibata geçen ve en ufak yardımımım dokunduysa mutlu olacağımı belirteceğim Ertan Süzgün'e iş-hayat-okul hayatında başarılarının devamını dilemek istiyorum.

Bundan sonra maç yorumlarını geçmiş dönemlere göre çok yoğun yazamasak da eliminden geldiğince bloğumuzda sizlerle paylaşmaya devam etmeyi düşünüyorum. Hayatın ve zamanın neler getireceğini önceden tahmin edemediğimizden şimdiden yaşanılacak aksilikler için kusura bakmayın.

Saygılarımla...
Önder Ayhan Pektaş
Share:

1 yorum:

tamchee dedi ki...

Hayirlisi olsun kardesim.. Senin adina cok cok sevindim..

© Geri Pas Yok! All rights reserved | Theme Designed by Seo Blogger Templates