Ana içeriğe atla

Duyuru! | Sporx İle Yol Ayrımı...

2.5 sene civarında Sporx bünyesindeki iddaa bölümünde İngiltere Championship ve League One maçlarını elimden geldiğince yorumlamaya çalıştım. Yeri geldi kötü performans gösterdiğim haftalar olsa da genel olarak çalışma sürecim boyunca %50'nin altına düşmeyerek istikrar sağladığımı düşünüyorum. Maç yorumları sonrasında iyi/kötü yorumlarla fikirlerini paylaşan herkese teşekkür ederim. Çalışma sürecim boyunca toplamda 48 takımın olduğu ve sonralarında play-off maçlarının olduğu iki ligi yorumlayarak büyük bir yükün altına girmiştim. İlk başlarda "nasıl kalkarız bu işin içinden Önder?" diye özeleştirilerim sonucunda gelen "olumlu" mailler sonrasında iyi işler yaptığımın ve faydalı olduğumu gördükçe mutlu oldum.

Artık, bir yol ayrımı yaşıyoruz. Bu zamana kadar desteklerini esirgemeyen ve yardımcı olan editörümüz Bülent Culhaoğlu'na teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca, dostum-kardeşim "Yunanistan Uzmanı" Batuhan Olkan'a da teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Son olarak da Sporx konusunda benle irtibata geçen ve en ufak yardımımım dokunduysa mutlu olacağımı belirteceğim Ertan Süzgün'e iş-hayat-okul hayatında başarılarının devamını dilemek istiyorum.

Bundan sonra maç yorumlarını geçmiş dönemlere göre çok yoğun yazamasak da eliminden geldiğince bloğumuzda sizlerle paylaşmaya devam etmeyi düşünüyorum. Hayatın ve zamanın neler getireceğini önceden tahmin edemediğimizden şimdiden yaşanılacak aksilikler için kusura bakmayın.

Saygılarımla...
Önder Ayhan Pektaş

Yorumlar

tamchee dedi ki…
Hayirlisi olsun kardesim.. Senin adina cok cok sevindim..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Jan Vesely | Büyük Mücadele

Maccabi karşısında inanılmaz işler yaptı. Koyduğu yürek ile takımı ateşlemesini bildi. Daha koyulacak çok yürek ve maç var. Sonu güzellikler ile bitmesi temennisiyle.

Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları / 2012-2013

2012/2013 Fenerbahçe Formaları  2012/2013 Efsane Çubuklu Forma   2012/2013 Arma Forma 2012/2013 Gölge Kanarya Forma

Lise Dö Sen Benuğa / Umut Sarıkaya

Uykusuz karikatüristlerinden Umut Sarıkaya'nın zamanında çizdiği karikatürü internette siteleri gezinirken rastladım. Görünce eski günlere geri döndüm. Lise zamanlarım aklıma geldi. Hey gidi günler hey!