Ana içeriğe atla

Sporx İddaa / Championship ve League One Yorumları #17

En son 24 Aralık'ta yorumlarımı paylaşmışım. Buraya paylaştığım zamanlarda istatistik olarak bir hayli yüksek tempoda ilerliyorduk. Paylaşmadığım bültenlerde sıkıntılar yaşadık. Umarım, paylaştığımız dönemden daha iyi bir tempo yakalayabiliriz. Öncelikle, bültende ertelenen maçlardan bahsedelim;

Bournemouth v Exeter
Bury v Hartlepool
Colchester v Sheffield United
Notts County v Stevenage
Oldham v Leyton Orient
Preston v Brentford

maçları League One'da ertelenen karşılaşmalar. Geçen sene Ocak ayı ve Şubat ayı içinde daha fazla erteleme oluyordu. Özellikle, League One'da ertelemeler olurken Championship dolu dizgin devam ediyor. Şimdilik erteleme haberi gelmedi. Bu hafta en güvendiğim karşılaşma nedense West Ham - Millwall karşılaşması. West Ham'ın geçen karşılaşmada Ipswich karşısında aldığı 5-1'lik mağlubiyet sonrası toparlanacağını düşünüyorum. Yeni transferler Vaz Te ve Nicky bu karşılaşmada forma giyebilecekler. Özellikle, Vaz Te'nin takıma pozitif bir katkısı olacağını düşünüyorum. Konuk ekipte ise, savunma hattından Stewart, orta sahadan Racon ve Bouazza forma giyemeyecek isimler.

Ben bu karşılaşma için ev sahibi kazanır bahisini öneriyorum. West Ham eğer bu karşılaşmada puan/puanlar bırakırsa sıkıntı yaşayabilir.

-Bu hafta yorumladığım bülten maçlarına göz atmak ve kuponları görmek için, Sporx İddaa sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Hepinize bol kazançlar.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Jan Vesely | Büyük Mücadele

Maccabi karşısında inanılmaz işler yaptı. Koyduğu yürek ile takımı ateşlemesini bildi. Daha koyulacak çok yürek ve maç var. Sonu güzellikler ile bitmesi temennisiyle.

Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları / 2012-2013

2012/2013 Fenerbahçe Formaları  2012/2013 Efsane Çubuklu Forma   2012/2013 Arma Forma 2012/2013 Gölge Kanarya Forma

Lise Dö Sen Benuğa / Umut Sarıkaya

Uykusuz karikatüristlerinden Umut Sarıkaya'nın zamanında çizdiği karikatürü internette siteleri gezinirken rastladım. Görünce eski günlere geri döndüm. Lise zamanlarım aklıma geldi. Hey gidi günler hey!