4 Şub 2012

Sporx İddaa / Championship ve League One Yorumları #17

En son 24 Aralık'ta yorumlarımı paylaşmışım. Buraya paylaştığım zamanlarda istatistik olarak bir hayli yüksek tempoda ilerliyorduk. Paylaşmadığım bültenlerde sıkıntılar yaşadık. Umarım, paylaştığımız dönemden daha iyi bir tempo yakalayabiliriz. Öncelikle, bültende ertelenen maçlardan bahsedelim;

Bournemouth v Exeter
Bury v Hartlepool
Colchester v Sheffield United
Notts County v Stevenage
Oldham v Leyton Orient
Preston v Brentford

maçları League One'da ertelenen karşılaşmalar. Geçen sene Ocak ayı ve Şubat ayı içinde daha fazla erteleme oluyordu. Özellikle, League One'da ertelemeler olurken Championship dolu dizgin devam ediyor. Şimdilik erteleme haberi gelmedi. Bu hafta en güvendiğim karşılaşma nedense West Ham - Millwall karşılaşması. West Ham'ın geçen karşılaşmada Ipswich karşısında aldığı 5-1'lik mağlubiyet sonrası toparlanacağını düşünüyorum. Yeni transferler Vaz Te ve Nicky bu karşılaşmada forma giyebilecekler. Özellikle, Vaz Te'nin takıma pozitif bir katkısı olacağını düşünüyorum. Konuk ekipte ise, savunma hattından Stewart, orta sahadan Racon ve Bouazza forma giyemeyecek isimler.

Ben bu karşılaşma için ev sahibi kazanır bahisini öneriyorum. West Ham eğer bu karşılaşmada puan/puanlar bırakırsa sıkıntı yaşayabilir.

-Bu hafta yorumladığım bülten maçlarına göz atmak ve kuponları görmek için, Sporx İddaa sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Hepinize bol kazançlar.
Share:

Hiç yorum yok:

© Geri Pas Yok! All rights reserved | Theme Designed by Seo Blogger Templates