Ana içeriğe atla

Yeni Heyecan!


Şampiyonluğa yürüyen takımımıza desteğimiz her zaman olduğu gibi katlanarak devam ediyor. Uzun zamandır düşündüğüm, Fenerbahçe odaklı bir blog açma isteğim vardı. Artık, ligimizin sonuna doğru daha çok haberin ve kaos ortamının oluşumundan sonra bu isteğimi gerçekleştirmek istedim. Tek sevgi ve konu üzerine yoğunlaşarak, Fenerbahçe'yi yazacağım bloğumu açmış bulunuyorum. Bundan sonra elimden geldiğince ve uzun süre Fenerbahçe üzerine yazılar ve paylaşımlar yazacağım. Bloğumuz'un ilk postu, Fenerbahçe - Bursaspor arasında oynanılacak lig karşılaşmasında ki "kale arkası" biletlerinin zammıyla ilgiliydi.

Sadece takımı hakkında değil. Taraftarların ve bu renklere gönül vermiş insanların da bu şampiyonluk yürüyüşünde ki fikirlerini ve izlenimlerini de sizlere aktarmaya çalışacağım. En kısa sürede daha "toy" olan bloğumuzu zengin içeriklerle dolduracağız. Şimdilik yavaş yavaş başlayalım. Gerisini getirmek kolay olacaktır. Ayrıca, "beturka.blogspot.com" da paylaşımlarıma devam edeceğim. Burası sadece Fenerbahçe Spor Kulübü haberi ve postlarıyla var olacak. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Jan Vesely | Büyük Mücadele

Maccabi karşısında inanılmaz işler yaptı. Koyduğu yürek ile takımı ateşlemesini bildi. Daha koyulacak çok yürek ve maç var. Sonu güzellikler ile bitmesi temennisiyle.

Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları / 2012-2013

2012/2013 Fenerbahçe Formaları  2012/2013 Efsane Çubuklu Forma   2012/2013 Arma Forma 2012/2013 Gölge Kanarya Forma

Lise Dö Sen Benuğa / Umut Sarıkaya

Uykusuz karikatüristlerinden Umut Sarıkaya'nın zamanında çizdiği karikatürü internette siteleri gezinirken rastladım. Görünce eski günlere geri döndüm. Lise zamanlarım aklıma geldi. Hey gidi günler hey!