8 Ara 2014

12. HAFTA | BALIKESİRSPOR - FENERBAHÇE | 0-1


Bu maç için söylenebilecek ne var? Eleştiriyi bile hak etmeyen bir takım yaratıldı. Emekleye emekleye üst sıralarda tutunmaya çalışıyor. Ligin en kötü takımına karşı hiçbir elle tutulur pozisyon yok. Mücadele yok. Hırs yok. İnanç yok. Ruh yok. Yok yok yok!..

Bizler; "Biz ölelim Fenerbahçe yaşasın" dedikçe karşı taraftan resmen "ölün" mücadelesi veriliyor. Ha şimdi ha yarın düzelir dedikçe daha da kötüye gidiliyor. Balıkesirspor karşısında zaten mayın tarlası gibi bir yerde de mücadele etmek zordu. Fakat, büyük takım olma olgusundan uzaklaşılarak artık vasata doğru ilerleyiş başladı.

Kimsenin inancı da kalmadı. İyi gün kötü gün olayına değinmeyeceğim. Çünkü ciddi anlamda futbola soğutan bir Fenerbahçe var sahada. En üstten dibe vuruş hikayesi yazılmakta. Ligin sonucu her ne olursa olsun; bu sezon büyük bir kara leke olarak kalacaktır. Elbette her zaman destekçisi olacağımız bir sevda bizim duygularımız. Fakat, bunu da artık koz olarak kullanmaktan vazgeçsinler.

Beşiktaş'ın kazandığı Galatasaray'ın kazandığı haftada lig sonuncusundan 3 puan alabilmek idare eder. Yalnız bu futbolla biz gidersek Avrupa'ya Edirne'den geri kovarlar. Ya herkes hatalarını öne koyup çözüm üretecek ya da ceketini alıp gidecek. Biz taraftar olarak beklemeye devam edeceğiz. Elden başka bir şey gelmiyor. Umarım bundan sonraki maç yazılarımızda biraz olsun olumlu karalamalar yaparız. Yoksa her maç sonunda bu tür yazılar yazmaya devam ederiz.

08.12.2014
Share:

Hiç yorum yok:

© Geri Pas Yok! All rights reserved | Theme Designed by Seo Blogger Templates