Ana içeriğe atla

Fenerbahçe 3-0 Bursaspor / ZTK


SB Elazığspor maçında yaşanılan talihsiz sonuç sonrasında Bursaspor maçı önemliydi. Bu önem içerisinde sahaya çıkan futbolcuların her biri elinden gelen mücadeleyi sahaya yansıtmaya çalıştı. Hatalarını tekrarlayanlar ve daha fazla şeyler beklediğimiz isimler yine üzüldüğümüz futbollarını sergilediler. Yine de bunun dışında yapması gerekenin farkında olan ve elinden geldiğince mücadele eden futbolcularımız da vardı. İyisi/kötüsü bir tarafa bırakırsak; herkesin mutlu olduğu bir sonuç tabelaya yazılmış oldu. Beklentisi olan ve sürekli sabreden Fenerbahçe taraftarı adına güzel bir akşam oldu. Salih'in orta sahadaki futbolu tüm olumsuzlukları görmememizi sağladı. Stoch taç çizgisinin dışından pas istemiş, Orhan bir olumlu iki olumsuz harekete imza atmış, Meireles tutuk futbol oynamış, Volkan yine şaşırtan çıkışlar yapmış vs... Bunları görmedik! Görmek istemedik.

Benim bu karşılaşma için özet düşüncem; Salih, Beykan, 3-0, FENERBAHÇE... 

Hakemler: Kuddusi Mütfüoğlu, Nihat Mızrak, Mustafa Sönmez
Fenerbahçe: Volkan Demirel, Orhan Şam, Bekir İrtegün, Egemen Korkmaz, Hasan Ali Kaldırım, Sow (Dk. 62 Kuyt), Meireles, Selçuk Şahin (Dk. 46 Cristian), Salih Uçan, Stoch (Dk. 73 Beykan Şimşek), Semih Şentürk
Bursaspor: Carson, Ozan Tufan, Serdar Aziz, İbrahim Öztürk, Hakan Aslantaş, Sestak (Dk. 60 Pinto), Forsell (Dk. 46 Tuncay Şanlı), Edu, Musa Çağıran (Dk. 82 Murat Yıldırım), Ferhat Kiraz, Batuhan Altıntaş
Goller: Dk. 41 (Penaltıdan) ve Dk. 61 Semih Şentürk, Dk. 86 Beykan Şimşek (Fenerbahçe)
Sarı kartlar: Dk. 32 Meireles (Fenerbahçe), Dk. 67 Ozan Tufan (Bursaspor)

Not: Sadece arşivliktir... 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Jan Vesely | Büyük Mücadele

Maccabi karşısında inanılmaz işler yaptı. Koyduğu yürek ile takımı ateşlemesini bildi. Daha koyulacak çok yürek ve maç var. Sonu güzellikler ile bitmesi temennisiyle.

Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları / 2012-2013

2012/2013 Fenerbahçe Formaları  2012/2013 Efsane Çubuklu Forma   2012/2013 Arma Forma 2012/2013 Gölge Kanarya Forma

Lise Dö Sen Benuğa / Umut Sarıkaya

Uykusuz karikatüristlerinden Umut Sarıkaya'nın zamanında çizdiği karikatürü internette siteleri gezinirken rastladım. Görünce eski günlere geri döndüm. Lise zamanlarım aklıma geldi. Hey gidi günler hey!