Ana içeriğe atla

Shinji Kagawa ve 7 Numara

1963 yılında George Best'in efsaneleştirdiği Manchester United'ın "7" numaralı forması, sonrasında giyen her futbolcu için çok özel olmuştur. Sonrasında giyen; Eric Cantona, David Beckham, C. Ronaldo ve son olarak M.Owen için büyük önem taşıdı. Şimdi ise, "7" numaralı formanın yeni sahibi S.Kagawa oldu. Dortmund'a 350 bin euro'ya transfer olan ve takımın en iyileri arasına adını yazdıran Kagawa, Kırmızı Şeytanlar'ın yeni efsanesi olma yolunda ilk adımı attı.

Dortmund takımında gösterdiği performansın biraz üzerine çıkarak takımın efsaneleri arasına adını yazdırabilir. Fakat, Dortmund performansı o'nu sadece takım futbolcusu yapar. Bu da Manchester United taraftarını pek memnun etmeyecektir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Jan Vesely | Büyük Mücadele

Maccabi karşısında inanılmaz işler yaptı. Koyduğu yürek ile takımı ateşlemesini bildi. Daha koyulacak çok yürek ve maç var. Sonu güzellikler ile bitmesi temennisiyle.

Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları / 2012-2013

2012/2013 Fenerbahçe Formaları  2012/2013 Efsane Çubuklu Forma   2012/2013 Arma Forma 2012/2013 Gölge Kanarya Forma

Lise Dö Sen Benuğa / Umut Sarıkaya

Uykusuz karikatüristlerinden Umut Sarıkaya'nın zamanında çizdiği karikatürü internette siteleri gezinirken rastladım. Görünce eski günlere geri döndüm. Lise zamanlarım aklıma geldi. Hey gidi günler hey!