Ana içeriğe atla

Geri Pas Yok! 1 Yaşında

Geçen sene tam bugün "Yeter Artık Fenerbahçe Yönetimi!" adlı ortak bildiriyle bloğu açmıştım. Birinci senesini dolduran bloğumda aklıma ne eserse paylaşmaya çalıştım. Fenerbahçe ağırlıklı bloğumda zaman zaman Fenerbahçe'ye ara vererek farklı yönlere de yönelmiştim. Hit kaygısı yaşamadan sadece aklıma gelenleri klavye ile birleştirerek buraya aktarmaya çalıştım.

Her zaman güncel tutmaya çalıştığım fakat zaman zaman aksayan bloğumda bugüne kadar en fazla okunan post "Lefter'in Aziz Yıldırım'a Mektup" oldu. Maç günlükleri, deplase keyifler, futbol tv ekranı, maç analizleri, sporx iddaa bölümü, dünyadan haberler ve araştırma yazıları ile bloğu okunabilir hale getirmeye çalıştım. Fırsat buldukça yazmaya ve okurlara ulaştırmaya özen gösterdim. Blog'da en fazla beni memnun eden ve yazarken büyük keyif aldığım yazı ise, "Süryaniler'in Takımı Assyriska" oldu. Araştırırken öğrendiğim ve gerçekten de keyifle yazdığım bir yazıydı. Deportivo'nun maçlarında neden Türk Bayrağı açtığından da bahsetmiştik. O yazı da ayrı bir keyifle yazılmıştı.

Çok fazla lafı uzatmadan, birinci yılında büyük bir keyifle içerik hazırladığım bloğuma kaldığı yerden devam ediyorum. Bakalım ne kadar daha devam edeceğiz. Birinci senesinde blogu ziyaret eden 60.000 kişiye ulaşmakta ayrıca bu işin mükafatı oldu. Herkese teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Önder Ayhan Pektaş 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Alex de Souza #2

Palmeiras FC zamanlarında Alex de Souza... 

Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları / 2012-2013

2012/2013 Fenerbahçe Formaları  2012/2013 Efsane Çubuklu Forma   2012/2013 Arma Forma 2012/2013 Gölge Kanarya Forma

Lise Dö Sen Benuğa / Umut Sarıkaya

Uykusuz karikatüristlerinden Umut Sarıkaya'nın zamanında çizdiği karikatürü internette siteleri gezinirken rastladım. Görünce eski günlere geri döndüm. Lise zamanlarım aklıma geldi. Hey gidi günler hey!