Ana içeriğe atla

Skor Tahmin Yarışması | 5. Hafta Puanlama


5. Hafta


Burak Mordoğan - 2 puan
Burak Gün - 2 puan
Arkhe - 1 puan
vyslslr - 0 puan
M. Uğur Karayılmaz - 0 puan
Önder Ayhan Pektaş - 0 puan
bobby joe hill - 0 puan
puzzyyy - 0 puan
* okandanisman - 0 puan
* B.Furkan Sümbül - 0 puan
* Emre Topbaş - 0 paun

Yarışmamızın 5. haftasının puan durumu bu şekildedir. Beşiktaş - Galatasaray maçının skoru hala belirsizliğini koruduğu için o karşılaşma puanlamaya dahil edilmemiştir. Skor karşılaşmanın yarıda kesildiği zamandaki 1-2 olarak kabul edildiği taktirde puanlama yenilenecektir. Bu arada "Arkhe" yarışma tahmin süresini 8 dakika geçirdiği için ne yazık ki puanlamaya dahil olamamıştır. Geçtiğimiz hafta "puzzyyy" adlı yarışmacımıza da aynı uygulama yapılmıştır. İş temposu vs gibi durumlar söz konusu olabilmekte. Bu durumda özelden tahminlerinizi benim hesaplarıma göndermeniz durumunda bu sorunu çözebileceğimizi düşünüyor ve anlayış bekliyorum. Olası 2 puanlık bir haftadan "Arkhe" mahrum kalmış oldu. Bir sonraki hafta görüşmek üzere.

Edit: Arkhe arkadaşımızdan özür diliyoruz. Puanlamaya dahil edildi. Aksaklık için kusura bakmayınız. Hatırlatma için teşekkürler.

Yorumlar

Arkhe dedi ki…
Müdür 19 Eylül 2013 19:08 diyor tahminime, bir gün önce yapmışım lütfen yani.. :)
Arkhe dedi ki…
Estağfurullah ne özürü yahu :) BJK-GS maçı 1-2 tescil edilirse o puanımın çingeneliğini de yaparım, bunun sonrasını da iş yüzünden boş geçtim. :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Alex de Souza #2

Palmeiras FC zamanlarında Alex de Souza... 

Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları / 2012-2013

2012/2013 Fenerbahçe Formaları  2012/2013 Efsane Çubuklu Forma   2012/2013 Arma Forma 2012/2013 Gölge Kanarya Forma

Lise Dö Sen Benuğa / Umut Sarıkaya

Uykusuz karikatüristlerinden Umut Sarıkaya'nın zamanında çizdiği karikatürü internette siteleri gezinirken rastladım. Görünce eski günlere geri döndüm. Lise zamanlarım aklıma geldi. Hey gidi günler hey!