Ana içeriğe atla

2013/2014 Sezonu Öncesi


Yeni bir sezon yeni heyecan... Heyecanı zaten 2011'den beri her yaz yaşamaya alıştık. Dejavu yaşamaya devam. Hep aynı olaylar ve oyunlar devam ediyor... Edecek gibi de gözükmekte. Neyse...

Bruno, Holmen, Alper ve Kadlec transferi ile takviyeler yapıldı. Kendileri ile tek tek başlık açmak istemedim. Göreceğiz. İyi transfer mi? kötü transfer mi? vasat vs vs... Sezon ilerledikçe kadroda gördükçe kararını veririz. Daha çok saha içi ile ilgili yazılara devam edeceğiz. Dışarda neler olup bitiyor "güzel insanlar" yorumlayacak bizler de fikir edineceğiz. Bizler daha çok saha içinde "haddimizi aşmayarak" yorum yapmaya çalışacağız.

E hayırlı ve uğurlu geçmesini ümit ederek; başarılar dileyelim. Zamanı geldiğinde bir şeyler karalamaya devam ederiz. Ersun Yanal yönetiminde bakalım nasıl negatif ve pozitif etkilerle karşılaşacağız hep birlikte bekleyip görelim.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Alex de Souza #2

Palmeiras FC zamanlarında Alex de Souza... 

Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları / 2012-2013

2012/2013 Fenerbahçe Formaları  2012/2013 Efsane Çubuklu Forma   2012/2013 Arma Forma 2012/2013 Gölge Kanarya Forma

Lise Dö Sen Benuğa / Umut Sarıkaya

Uykusuz karikatüristlerinden Umut Sarıkaya'nın zamanında çizdiği karikatürü internette siteleri gezinirken rastladım. Görünce eski günlere geri döndüm. Lise zamanlarım aklıma geldi. Hey gidi günler hey!