Ana içeriğe atla

Alexis Sanchez ve Barcelona

Avrupa'da herkesin merakla takip ettiği bir transfer. Acaba hangi takıma gidecek? sorusu kafaları kurcalıyor. Udinese'nin 2006 yılında kadrosuna kattığı ve sonrasında Colo-Colo ve River Plate takımlarına kiraladığı Alexis Sanchez için İspanya'da Barcelona'da forma satışları başlamış.

Barcelona taraftarları oyuncunun geleceğinden o kadar emin ki forma ve t-shirt bastırmaya/satmaya başlamışlar. Geçtiğimiz günlerde Barcelona'nın 30 milyon avro + Bojan teklifini değerlendirmeye alan Udinese, Real Madrid takımının da transferi düşünmesiyle kafası allak bullak olmuş durumda. Ayrıca, Juventus, Manchester City, İnter ve Manchester United gibi takımların da oyuncuyu transfer etmek istemeleri de çıkan haberler arasında. Bu yetenekli genç futbolcunun hangi takıma gideceği büyük bir ihtimal hafta içinde kesinlik kazanacaktır. Bana göre avantajlı olan takım, Barcelona.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Alex de Souza #2

Palmeiras FC zamanlarında Alex de Souza... 

Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları / 2012-2013

2012/2013 Fenerbahçe Formaları  2012/2013 Efsane Çubuklu Forma   2012/2013 Arma Forma 2012/2013 Gölge Kanarya Forma

Lise Dö Sen Benuğa / Umut Sarıkaya

Uykusuz karikatüristlerinden Umut Sarıkaya'nın zamanında çizdiği karikatürü internette siteleri gezinirken rastladım. Görünce eski günlere geri döndüm. Lise zamanlarım aklıma geldi. Hey gidi günler hey!